KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)

Ići dole 
+3
c0n3^bRe
Stefan-NkpS (Cp6uja)
LsD I CAPO
7 posters
AutorPoruka
LsD I CAPO
Soldier
Soldier
LsD I CAPO


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 14.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 1:44 am

Aj admini neka vide vishe sa ovim PAINKILER OVERDOSE, ili kako vec da me ne banuje vishe koj qrac! ! !
DAnas sam dobio ban bez razloga i to dynamic ban (znaci od head admina)!!! Igrao sam iz igraonice i covek mi u sred igre bez najave bez gledanja iz spec-a dade ban. Swa sreca pa sam iz igraone igrao, pa sam samo ustao i promenio komp.....nikad u zivotu nisam palio nikakav chit, nije bilo potrebe naucio sam da igram pre nego sto je igranje na netu postalo ovoliko popularno....uglavnom nek odjebe vishe ko god da me je ban!
90% admina me zna na serveru i niko nikada nije pravio problem, nego chovek bio nadrkan nesto pa usao i......










Barichanac...
Nazad na vrh Ići dole
LsD I CAPO
Soldier
Soldier
LsD I CAPO


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 14.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 1:54 am

....a da zaboravio sam da kazem....PA KAKAV JE TO HEAD ADMIN kad ne razlikuje skill od chita....LOL


Poslednji put izmenio LsD I CAPO dana Pet Dec 26, 2008 4:33 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 2:57 am

E... Na Kumu Mogu Svi Admini Da Banuju Sa Dinamickim Banom... Very Happy

Capo Nije Chiter... Juce Sam ga Zaklao... Very Happy
Capo Brate... Popi Pivo I Iskuliraj... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
c0n3^bRe
Liuntenant
Liuntenant
c0n3^bRe


Broj poruka : 67
Godina : 29
Datum upisa : 18.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 3:12 pm

CAPO nije cheater ja ga znam iako nisam admin ali je dobar chovek i nije cheater
Nazad na vrh Ići dole
LsD I CAPO
Soldier
Soldier
LsD I CAPO


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 14.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 9:25 pm

e pa veselo ako mogu swi.....ovom adminu je bio nick neki bzvz a onda je promenio u PAINKILLER OVERDOSE i kroz minut-dva popi taj ban.......
Dobro olaksavajuca okolnost mu je to sto bi vecina admina pa i ti Smile pomislio da sam imao chit tad, zato sto ja obicno igram kod kuce na swom kompu na 40fps(odigram solidno) i onda kad odem u igraonicu gde je 99 igram ko boles'an... geek
Ma juce sam bio popizdeo jer me ban na score 47:3, inace nebitno je ko je to bio....
PS. Nebi bilo problema ako bi ste se otvorili i dali mi admina Very Happy Mislim ozbiljno! ! ! Vec skoro godinu dana sam na serveru redovan pre na hellsingu sad ovde na kumu i ako bi mogao jedan admin za mene (koristicu ga mudro i u dobre svrhe obecavam) Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 10:43 pm

Sto Se tice Admina Za Capa... Ja Sam Za... Very Happy
Decko Je redovan, I Dobar Igrac... I Ne Pravi Sranja... Very Happy
Imas Moj Glas Ako Se Budem Pitao...
Nazad na vrh Ići dole
nabildovani-mrav
Soldier
Soldier



Broj poruka : 11
Godina : 33
Datum upisa : 13.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 12:58 am

ja mislim da bi capo treba dobiti admina dobar je lik..,.....i red0van je
Nazad na vrh Ići dole
Kamicak
Soldier
Soldier
Kamicak


Broj poruka : 20
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 2:22 am

CAPO nije chiter....
Nazad na vrh Ići dole
c0n3^bRe
Liuntenant
Liuntenant
c0n3^bRe


Broj poruka : 67
Godina : 29
Datum upisa : 18.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 7:38 pm

Posto niko nije za da ja budem admin CAPO brate samo napred znam0 se igrali smo jedno vreme za vRz tako da brate ja sam za tebe... cheers Bolji si igrac od mene to priznajem javno..xP Pozzzz za CAPO i KuM klan..Smile
Nazad na vrh Ići dole
LsD I CAPO
Soldier
Soldier
LsD I CAPO


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 14.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimePet Dec 26, 2008 12:56 am

navadio se PAINKILLER OVERDOSE pa swaki dan ban! U igraonici kad dobijem ban cela ta soba od 15 racunara vishe ne moze na Kum, a postoje samo 3 sobe za igranje na netu...do sada 2 puta ban, ostala samo 1 soba i tu laguje povremeno.....jos ga pitam sto ban, on odgovori ne smaraj i izadje....pa covek ima 100 godina i takav indijanac...STRASNO! ! !
MA KOJ CE MI QRAC ADMIN, NECU VISHE NI DA ULAZIM NA SERVER..............
Poz za vas 4 sunny


Poslednji izmenio LsD I CAPO dana Ned Dec 28, 2008 5:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
c0n3^bRe
Liuntenant
Liuntenant
c0n3^bRe


Broj poruka : 67
Godina : 29
Datum upisa : 18.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimePet Dec 26, 2008 2:37 pm

SAmo da KaZeM CAPO CAR SIII i PRO IGRACH..
Nazad na vrh Ići dole
Japa
Head Admin
Head Admin
Japa


Broj poruka : 175
Godina : 34
Location : White Field
Datum upisa : 31.12.2007

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeSub Dec 27, 2008 7:01 am

e ozb znam ovog capo-a jos od kad je igrao na mom server-u... igra lepo lik i nije chiter... e sad sto te banuju jbg, nisu svi admini isti.... sto se mene tice, mozes mi se uvek obratiti na msn za unban... a za admina da budes, koliko god nas reklo za, to samo ljuba, cabeza loka i nesa odlucuju ko ce dobiti admina...
Nazad na vrh Ići dole
https://kumovi.forumsr.net
LsD I CAPO
Soldier
Soldier
LsD I CAPO


Broj poruka : 5
Godina : 36
Datum upisa : 14.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 6:09 am

ma nema veze, sad je i nebitno ne igram vishe na kumu.....
poz i za tebe brate....
lsdicapo@hotmail.com
Nazad na vrh Ići dole
Guarana No Sleep
Sergeant
Sergeant



Broj poruka : 27
Godina : 31
Datum upisa : 18.12.2008

LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 8:47 pm

Nije citer 100000000%...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Empty
PočaljiNaslov: Re: LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)   LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
LsD I CAPO (aj zajebi vishe da me banujes)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» UNBAN (stvarno vishe dosta je)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Public Server :: Ban/Unban-
Skoči na: