KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ulazem Zalbu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
darkxy
Soldier
Soldier



Broj poruka : 1
Godina : 32
Datum upisa : 05.04.2009

Ulazem Zalbu Empty
PočaljiNaslov: Ulazem Zalbu   Ulazem Zalbu Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 1:30 am

Pozz.Kao prvo zeleo bih vam se predstaviti. Moje ime je Nemanja, iz Nisa sam iz Srbije. Imam 16 god. a CS igram 5 godina. Nedavno sam poceo igrati na ovom serveru zahvaljujuci Any koja me je pozvala ovde. Mogu vam reci da vam je server cool, samo mi se ne svidja sto se po ceo dan psuju i vredjaju, prozivaju. Admini na to ne reaguju. Danas su i mene prozivali, i dobio sam ban, i zelim uloziti zalbu za to. Briga me sta oni misle, ja znam sta sam bio, sta jesam, i sta cu biti. Nisam citer, i zelim unban. Hvala.


https://www.youtube.com/watch?v=E12WW3Flga4
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

Ulazem Zalbu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazem Zalbu   Ulazem Zalbu Icon_minitimePon Apr 06, 2009 11:13 pm

hm...
cek... tebe su prozivali i ti si doobio ban?!
hm...
sledeci put kada krene neko da te proziva reci adminu i taj sto te proziva bice uklonjen...
Nazad na vrh Ići dole
Mukica | In*Muerte
Soldier
Soldier



Broj poruka : 9
Godina : 33
Datum upisa : 06.01.2009

Ulazem Zalbu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazem Zalbu   Ulazem Zalbu Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 11:47 am

Stefan-NkpS (Cp6uja) ::
hm...
cek... tebe su prozivali i ti si doobio ban?!
hm...
sledeci put kada krene neko da te proziva reci adminu i taj sto te proziva bice uklonjen...

Nemo ga lozis... xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ulazem Zalbu Empty
PočaljiNaslov: Re: Ulazem Zalbu   Ulazem Zalbu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ulazem Zalbu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Public Server :: Ban/Unban-
Skoči na: