KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 svim kumovima

Ići dole 
+2
Mukica | In*Muerte
DELIJE SEVER
6 posters
AutorPoruka
DELIJE SEVER
Soldier
Soldier



Broj poruka : 1
Godina : 37
Datum upisa : 11.04.2009

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 8:27 pm

ovo je necuveno....ceo r.i.p. je banovan jer onaj painkiler iskomleksirani bot....koji cituje....dobio noz od decka,za kojeg misli da ima aim,a ne pregleda ga.....
jebo vas server ,,pre ste bili jaki,a sad pucate zbog ovakvih admina kao sto je ovaj majmune.....pozzzzzzzz
Nazad na vrh Ići dole
Mukica | In*Muerte
Soldier
Soldier



Broj poruka : 9
Godina : 33
Datum upisa : 06.01.2009

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 11:36 am

DELIJE SEVER ::
ovo je necuveno....ceo r.i.p. je banovan jer onaj painkiler iskomleksirani bot....koji cituje....dobio noz od decka,za kojeg misli da ima aim,a ne pregleda ga.....
jebo vas server ,,pre ste bili jaki,a sad pucate zbog ovakvih admina kao sto je ovaj majmune.....pozzzzzzzz

Word... *
Nazad na vrh Ići dole
Kamicak
Soldier
Soldier
Kamicak


Broj poruka : 20
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 2:38 pm

Ja samo zelim da kazem da je opet banovana ip adresa beogrida i ja kao admin ne mogu da udjem, a i mnogi se zale na jednu doticnu osobu koja bbanuje koga kako zeli... Necu da lje da se petljam samo molim da se odbanuje ip Beogrida i ostali admini pripaze sta rade....
Nazad na vrh Ići dole
|FrEaK|
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 36
Datum upisa : 02.05.2009

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 3:43 am

Mene je takodje banovao doticni Painkiller a nije imao razlog za to! :@
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 6:54 pm

Freak Chiter si Brtae... Netjemo se lagati...
Nazad na vrh Ići dole
|FrEaK|
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 36
Datum upisa : 02.05.2009

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeNed Maj 10, 2009 5:20 am

Daj mi msn da ti posaljem demo koji sam snimao pre bana jer me je doticni prozivao pre toga!Pa ti vidi dali sam citer ili ne!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeNed Maj 10, 2009 6:14 pm

ae iskuliraj...
Nazad na vrh Ići dole
|FrEaK|
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 36
Datum upisa : 02.05.2009

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 1:29 am

Pa nije lepo da govoris da sam citer a nemas pojma kako igram.Trebao si doci u ns na lan party da vidis.
Nazad na vrh Ići dole
**angel_baby**
Moderator
Moderator
**angel_baby**


Broj poruka : 13
Godina : 34
Datum upisa : 13.12.2008

svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 1:13 pm

slawko cemu onakaw recnik ?! :S
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





svim kumovima Empty
PočaljiNaslov: Re: svim kumovima   svim kumovima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
svim kumovima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Forum :: KuM Forum-
Skoči na: