KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Problem !

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kone
Soldier
Soldier
Kone


Broj poruka : 1
Godina : 38
Datum upisa : 24.04.2009

Problem ! Empty
PočaljiNaslov: Problem !   Problem ! Icon_minitimePet Apr 24, 2009 10:29 pm

Eh ovako ja sam novi na serveru i na 4umu, angel mi je dala ip adresu,da posjetim server,medjutim kad sam dosao dozivio sam psovke,prozivanje,vrijedanje i BANOVE od strane vas,eh sad me zanima, sto ban ? Ako mislite da imam wh sto me ne pratite ? Nego odmah me ban,mislim da je to stvarno bezveze sa vase strane, samo 3 od vas admina su korektni angel_baby,iwana i kym...Ovo se sad obracam head adminu, kralju kvare ti server,banuju sve sto stignu i citere i one igrace sto znaju igrati....

Molim da se ovo uzme u razmatranje i da se sto prije kazne ti admini sto pojma nemaju sta im je posao,nego iskoristavaju sto imaju amx komande,propast ce server ako tako nastave....imate zz od mene i vidimo se preko nisana....


Dan 25.04 Subota igra se cs_italy napravim neki skor od 22:2 i dobijem dynbann od strane nekog admina,ako ne zelite da igram na vasem serveru to se moze ljepo reci a nemora mi neki balavac koji je tek poceo da igra CS pucati ban jer nemoze da prepozna sta je cheat a sta skill....eh ljudi moji nemogu da vjerujem da me neki balavac ovoliko iznervirao ccc....budite pozdravljeni ja vise ne dolazim na ovaj server !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

Problem ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem !   Problem ! Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 3:05 am

Stvarno Ima Botova...
Kone Podrzavam te...
Gubimo Naj Igrace... Posto Admini Ne Rade Svoj Posao Kako Treba...
Kone Jos Jednom Podrzavam te...
Nazad na vrh Ići dole
 
Problem !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Public Server :: Administratori-
Skoči na: