KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 KUM-HED HUNTERS OBR.

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
SundjerBOB
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 41
Datum upisa : 03.04.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimePet Maj 01, 2009 5:47 pm

Vec neki period igram na vasem serveru i mogu ga samo povaliti doduse ima ponekad citera ali zahvaljujuci adminima iskusnim popiju ban. Jedinu zamerku imam na novopecenog administratora gore pomenutoga HED HUNTERS OBR. neznam samo ko njemu dade admina. Meni nista nije uradio nije me banivao niti bilo sta drugo nego zapazanje u svakodnevnoj igri kako se ponasa na serveru. Prvo lik i nezna da igra kaunter uvek je zadnji stalno izlazi i resetuje skor valjda ga sramota svoga neznanja takav igrac nemoze da bude admin kako noze da provali citera ako i sam nezna da igra. Drugo lik je jedna nevaspitana prostacina ili neizivljeni kinac kako god takve reci koje on koristi na serveru neprilici normalnom coveku posto vidim da je iz obrenovca njegove roditelje treba poslati kod Zivote psiologa da malo popricaju u vezi njega, naime HED HUNTERS je bas onako lepo naucio komandu amx_tsay i lepo je koristi i to samo kad je sam admin na serveru da vredja igrace pre neki dan e jednome igracu preko amx_tsay komande govorio (nick igraca) ALA SAM TI JEBAO KEVU DANAS UBIO SAM JE OD KURCA, pa onda EVO JE TVOJA MAJKA KOD MENE I UPRAVO MI PUSI k**** DOK JA IGRAM KAUNTER, pa onda EJ ( NICK IGRACA) JA SAM TI UPRAVO NA KEVI AJD ZOVI ME NA KAD TI CALE DODJE KUCI DA NAS NENAVATA U KREVETU. I tako dalje da nenabrajam vise. Trece lik je iskompleksiran to je admin stalno nekom nesto preti ja sam HED ADMIN nemoj da ti ovo nemoj da ti ono. Malo pre igrali dust 2 neki lik ga zakolje i pocne da se smeje i on se iznervira i prebaci mapu na noz_ultra a bilo 24 igraca da valjda pokaze nama kako on kolje jer ga lik predhodno zaklao. Jedom je nekome pretio banom a lik ga pita ko ce tebe da banuje zbog psovki on odgovara HAHA JA SAM ADMIN NEMOZETE MI NISTA.
Zbog takvih kao on i nema igraca na serveru neznam samo ko mu dade admina velika greska. Ponavljam tako se ponasa kada je jedini od admina na serveru kao da je njegov server. Molio bih vas ako iko posecuje i cita ovaj forum od administratora da obuzdate toga lika koji se ponasa kao poslednja prostacina na serveru.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 4:03 pm

no comment...
ne znam vise ko prica istinu...
Nazad na vrh Ići dole
SundjerBOB
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 41
Datum upisa : 03.04.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 4:13 pm

Evo posle ovoga posta ja vise nesmem da igram pod svojim nikom.

MiljkI^ killed KuM-HEAD HUNTERS OBR. with knife
DaV!D -.- killed SnAtCh. with ak47
BurBerRy : sta?
SPEC* KuM-HEAD HUNTERS OBR. : da je neko trazio da mi se uzme admin

ObrenovAC(AB) : otkud on zna?

*TnT_PhoEniXxX killed karaBUrma with galil
KuM-HEAD HUNTERS OBR. : pa kaze procito na forumu
KuM-HEAD HUNTERS OBR. : -#$. sam mu mater ima da ga banujem za stalno sa servera cim ga navatam

BurBerRy : brate treba bam mandica malog

* Killed by DaV!D -.- with ak47 @ 17m (100hp, 100ap) >> head: 1 chest: 1 leftarm: 1
DaV!D -.- killed FIPO with ak47
* You hit DaV!D -.- 0 time(s), 0 damage >> no hits
Dobrodosli na KuM Public Server
FIPO (RADIO): Fire in the hole!
.::[Ptica_Phoenix]::.Ruffy connected
*DEA

TSAY KuM-HEAD HUNTERS OBR. : KO JE SUNDEJ BOB
BurBerRy killed virus.mp3 with ak47
BurBerRy (RADIO): Fire in the hole!
*** BurBerRy killed MiljkI^ with a headshot from ak47 ***
*** *TnT_PhoEniXxX killed Sedi 1 with a headshot from ak47 ***
TSAY KuM-HEAD HUNTERS OBR. : SUNDJER BOB
KuM-HEAD HUNTERS OBR. : sundjer bob neki rekao

SHTARE SAM PROTIW SWIH connected
Sedi 1 attacked a teammate
Mirijevo.O (RADIO): Fire in the hole!
SHTARE SAM PROTIW SWIH is joining the Terrorist force
KuM-HEAD HUNTERS OBR. : -#$. sam mu mamu slapacku kad ga navatam na serveru da igra
TSAY KuM-HEAD HUNTERS OBR. : POPUSICE ON OD MENE I QURAC I BAN
Nazad na vrh Ići dole
KuM HEAD HUNTERS
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 31
Datum upisa : 03.05.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 5:12 pm

BRATE STO LAZES TOLIKO!!!!JA SAM NAPUSAVAO NAJ ORTAKA SA KOJIM BLEJIM SVAKI DAN!!!!!!!A ZA TAJ POST O5 NAMESTAS!!!!POD 1 JA NIKAD NISAM NAPISAO QURAC NEGO PISEM K***C!!!!!!JA SAM NAPISAO SAMO KO JE SUNDJER BOB??DBL JEDAN!!!!!I STO LAZES ZA NOZ ULTRA MAPU???NZNM STA IMA PROTIV MENE??ALI AKO IMAS AJ DA SE NADJEMO DA RAZ DA VIDIM STA SA JA TEBI URADIO!!ok??
Nazad na vrh Ići dole
KuM HEAD HUNTERS
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 31
Datum upisa : 03.05.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 5:30 pm

I DA!!KAKO TE NIJE SRAMOTA??AKO MISLIS DA SAM NAKURCENI DBL...NECU VISE DA IGRAM CS!!!!A TEBI CU DA JEBE MATER!!!IMA SAD OZB DA MI PUSIS k****!!!I JA NIKAD NISAM NAPISAO HAHAHA JA SAM ADMIN NEMOZETE MI NISTA!!!!!!I JA MOGU DA DOVEDEM IGRACE DA POT OVO STO PRICAM!!!A JEL MOZES TI?
Nazad na vrh Ići dole
SundjerBOB
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 41
Datum upisa : 03.04.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 10:43 pm

Lepo sam gore napisao da mi nisi nista uradio nego sta sam primetio na serveru i kakvim jezikom pises i sta pises da jebes mater igracima bez obzira ko su oni dali su ti drugovi ili ne. Lepo je sto priznajes da si to pisao ali ja nisam tvoj drug i ovo nije tvoj server i ja necu da citam tvoje kulturno nevaspitanje koje donosis iz svoje kuce a to se moze i procitati iz gornja dva tvoja posta koliko si vaspitan. To sto je tebi neko dao malo vlasti na svome serveru neznaci da da mozes tako da se ponasas. Da psujes psujes da pretis pretis evo i sada meni javno pretis mislim da je sve jasno. Ako ljuba, paintkiler overdose i ostali admini kikuju i banuju igrace zbog psovki treba i tebe isto neko da banuje pravda postoji za sve. Niko od admina nije nekome napidao da mu jebe mater i gore sve sto sam pomenuo sem tebe pa valjda i Ljubi i ostalim adminima igraju drugari na serveru. Kad je to lepo i kulturno ajde svaki admin da svome drugu velikim slovima jebe mater i preti banom mi cemo da citamo i da se smejemo.
Jos jedna stvar par dana pre nego sto je postao admin pojavio se neki citer Kukulele ja sam igrao u CT a HEAD HUNTERS OBR. u terorima i taj citer pocne da kolje sve terore. Onda se Head hunters iznerviro upali cit pa udri po nama Kukulele kolje terore a Hunters kolje nas CT pa onda teske psovke ovaj njemu jebe kevu ovaj njemu sestru tu je bilo svakakih psovki necu da navodim sve u svemu taj Kukulele zna gde hunters zivi pominjao je da zivi na KOCKI i zna kako mu se zove sestra jer su tu padale teske psovke. On posle nekoliko dana dobija admina na serveru igrac koji je palio cit bez obzira koji je razlog bio za to. Sto kaze hunters ortaci pa se zajebavaju.
I jos jednom ti pominjem OVO NIJE TVOJ SERVER NITI TVOJIH ORTAKA da se tako ponasas meni to smeta i ja to necu da citam. Na ovaj server si dosao isto kao i ja. Gore pomenuti recnik iz gornja dva posta takav recnik koristi i na serveru kada je jedini admin na serveru. Ja sm svoju zalbu napiso imam pravo da se zalim ako mi nesto smeta, a ti posto si prvo priznao da si to radio sad dovedi svoje ortake da govore kako nepsujes ja vise nezelim da pisem uvezi tebe jer nismo isti nivo i nezelim da se preko interneta raspravljam sa ljudima kao sto si ti.

P.S Posto sam na serveru procitao kada si se svadjao sa Kukuleleom da si iz Obrenovca i zivis na kocki jedino sto ja kao igrac sa servera mogu da ti ucinim to da ces stvarno da mi jebes mater. Ja svaki dan prolazim kolima tvojom ulicom kada idem na posao na Elektranu u 7 ujutru i 3 popodne tada se vracam kuci. Eto jedan dan kad odlucis da mi jebes mater ti javi ja cu stati na Kocki da mi jebes majku pa da idem kuci. Toliko mogu da ti ucinim, a i ja bih bas voleo da vidim kao ce dete od 16 godina da me bije zivo me interesuje jer sam stariji doooosta od tebe.
Za mene je ova prica zavrsena, ja sam napisao nasta se zalim a Head Admin neka odluci kako odluci njegov je server.
Nazad na vrh Ići dole
KuM HEAD HUNTERS
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 31
Datum upisa : 03.05.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimePon Maj 04, 2009 1:30 am

BRATE NIJE NIKAKAV PROBLEM!!ALI NIJE LEPO DA LAZES!!KAD SAM JA DAO NOZ ULTRA MAPU???JA JESAM PSOVAO ALI NE ONAKO KAKO SI TI NAPISAO NEGO MALO UMERENIJE!!!A PRETIM JEL LAZES I MNOGO ME JE IZNERVIRALO!!!!NEMA VEZE STO SI TI STARIJI DOSTA OD MENE JEL KADA NEKO MNOGOOOO LAZE ZA TO I TREBA DA DOBIJE KAZNU!A TO ZA KUKULELE KAZAM I SADA KAD BUDEM SAZNAO KO JE TO PREBICU GA!!!POSTO SI BIO VEC TU DALI JE ON MENI SPOMINJAO SESTRU 1?A NA TO NECU DA MU CUTIM!!!A TI SI MNOOGO VELIKI LAZOV!!KAKO TE NIJE SRAMOTA JA NZNM!I KAD JE KUKULELE BIO TU IGRAO SAM U CT SECAM SE!!!!I ZNAM DA SAM MU GOVORIO DA UGASI I DA IGRAMO NOR ZAR NE??
Nazad na vrh Ići dole
SundjerBOB
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 41
Datum upisa : 03.04.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimePon Maj 04, 2009 8:01 am

Jel ti znas da citas?
SundjerBOB ::

Jos jedna stvar par dana pre nego sto je postao admin pojavio se neki citer Kukulele ja sam igrao u CT a HEAD HUNTERS OBR. u terorima i taj citer pocne da kolje sve terore. Onda se Head hunters iznerviro upali cit pa udri po nama Kukulele kolje terore a Hunters kolje nas CT pa onda teske psovke ovaj njemu jebe kevu ovaj njemu sestru tu je bilo svakakih psovki necu da navodim sve u svemu taj Kukulele zna gde hunters zivi pominjao je da zivi na KOCKI i zna kako mu se zove sestra jer su tu padale teske psovke. On posle nekoliko dana dobija admina na serveru igrac koji je palio cit bez obzira koji je razlog bio za to.
Sve sto sam napisao je tako bilo, a ti budi BAJA do kraja. Sve tvoje psovke ako hoce Had Admin moze da procita u konzoli pa ce da vidi kako si psovao onako kako sam napisao ovde mozes da kazes da ja lazem i da nije tako ali to sve pise u konzoli i log fajlu ako neko hoce da prover moze pa nek vidi ko laze. I jos nesto to si bio CITERCINA dok ste se ti i taj kukulele psovali izmedju sebe mene si zaklao vise puta nestignem ni pusku da kupim. Jsi ga molio da ugasi cit ali je bilo ugasi ti ugasicu i ja. Sve se sto je neko kucao pisao ostaje u konzoli i log fajlu i vrlo lako moze da se proveri ko hoce da proveri koje sta pisao. Tako da je glupo da se raspravljamo neka head admin koji ima pristup konzoli i log fjlu moze da proveri sta si pisao.
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimePon Maj 04, 2009 1:45 pm

sve lepshe od lepsheg... :S
Nazad na vrh Ići dole
Mand1ch.ftw
Soldier
Soldier
Mand1ch.ftw


Broj poruka : 13
Godina : 28
Location : APATIN <3[LIKA KVART]<3
Datum upisa : 21.02.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 2:08 pm

KuM-HEAD HUNTERS OBR. : -#$. sam mu mamu slapacku kad ga navatam na serveru da igra
TSAY KuM-HEAD HUNTERS OBR. : POPUSICE ON OD MENE I QURAC I BAN


Ae sada cu ja doci na server ti me onda banuj...
Ali kunem ti se bice jako gadno...
I ajmo jedan na jedan neku tuchu organizavti da mi se napasesh kite kao zeka kelerabe...
Bio manji od makovog zrna postao admin i ajmo opa...
E moj talibanu...Nije ti to fora kad si admin...
Ali jbg...Dechko u usponu...


STEFANE...<3
Nazad na vrh Ići dole
KuM HEAD HUNTERS
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 31
Datum upisa : 03.05.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 3:26 pm

ajde sine odakle si???kad hoces da se nadjemo?
Nazad na vrh Ići dole
KuM HEAD HUNTERS
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 31
Datum upisa : 03.05.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeSre Maj 06, 2009 10:00 pm

e nemam sta ja da raspravljam sa vama...udji na server kad je pun i pitaj dal sam ja nekog uvredio!!fer sam prema svim igracima i tako ce biti i prema tebi...a to sto ti ulazis na server i kazes ban me icicu kod ljube to je dblski!!!ja ban samo citere!!!!!i one koji preteraju sa svadjom!!!a ti klinac dosao meni da prosipas muda preko neta... to moze svako!!!!!!ako imas muda dodji u bg i zavrsicemo ako nemas smiri se i nemoj da se zalis vise bzvz!!!ja sam samo jednom ban nekog ko nije citer i to zato sto sam mislio da ima!!!kad sam skonatao da nema skinuo sam mu ban!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mand1ch.ftw
Soldier
Soldier
Mand1ch.ftw


Broj poruka : 13
Godina : 28
Location : APATIN <3[LIKA KVART]<3
Datum upisa : 21.02.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeČet Maj 07, 2009 7:47 pm

Dodji ti da te mi projashemo kroz kraj...
Chudno je neshto...
Mislim barem sam ja skontao...
Da je server skoro uvek poluprazan kad si ti na njemu...
Ne znam jel drugi to primete...
...
Kada dolazish...?
Nazad na vrh Ići dole
KuM HEAD HUNTERS
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 31
Datum upisa : 03.05.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeČet Maj 07, 2009 9:55 pm

ALO DEBILCINO MALA!!!!NEMOJ DA TI ***** MATER!!!AKO SI MUDO DODJI U OBR ILI BG!!SVRSIM TI PO KEVI I SEKI MALO JA!!!NEMOJ DA SMARAS!!PRESTANI DA SMARAS JEL TI JASNO?!!NEMOJ TI MENI DA PRETIS!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mand1ch.ftw
Soldier
Soldier
Mand1ch.ftw


Broj poruka : 13
Godina : 28
Location : APATIN <3[LIKA KVART]<3
Datum upisa : 21.02.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimePet Maj 08, 2009 3:04 pm

Ne smaram...
Samo te zovem u goste...
Ja sam siromashan,nemam para da dodjem do BG-a...
Nazad na vrh Ići dole
KuM HEAD HUNTERS
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 31
Datum upisa : 03.05.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimePet Maj 08, 2009 7:43 pm

pa do jaja!kad skupis ti dodji!!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 6:59 pm

Brate Moj...
Svadjate Se Kao Deca...
I Svi Imate Muda Preko Neta...
A Niko Netje Da Ide Kod Drugog u Charshiju... Velike Ste MI Vi Mudonje...
Nazad na vrh Ići dole
KuM HEAD HUNTERS
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 31
Datum upisa : 03.05.2009

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeUto Maj 12, 2009 5:44 pm

ccc pa boli me uvo da idem u apatin nznm ni gde je to!a ja muda imam i bez neta Smile lol!
Nazad na vrh Ići dole
iwana_93
Soldier
Soldier
iwana_93


Broj poruka : 1
Godina : 30
Datum upisa : 13.12.2008

KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitimeČet Maj 14, 2009 10:46 am

ma owde su swi jaki na recima...mesto lepo to da rasprawite,a wi odmah da se swadjate,bijete,i ostale radnje...ajde malo ozbiljnosti.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KUM-HED HUNTERS OBR. Empty
PočaljiNaslov: Re: KUM-HED HUNTERS OBR.   KUM-HED HUNTERS OBR. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KUM-HED HUNTERS OBR.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Public Server :: Administratori-
Skoči na: