KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Banovanje Igraca =(

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
acika
Soldier
Soldier



Broj poruka : 12
Godina : 30
Datum upisa : 01.01.2009

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 6:17 pm

Vecina admina uopste i ne gleda ko ima cheat vec samo po scoru banuju!Dosad su me 5puta ban na nick: sMk nijednom nisu proverili da li imam cheat!! !@#$%^ !@#$ onom kumu ko me bude ban opet,a da nemam cheat!
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 7:30 pm

Prvo... sMk... JA Sam Te Par Puta Uhvatio Sa Chitom... Dok Sam Bio Pod Drugim Nickom... Tako Da... Very Happy
Od MEne Ban...
I Zato Sto Pretis... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
c0n3^bRe
Liuntenant
Liuntenant
c0n3^bRe


Broj poruka : 67
Godina : 29
Datum upisa : 18.12.2008

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 10:46 pm

StefaNe moras doci u Loznicu mali nije cheater dechko je 6 razred kida se od CS-aa brate moras doci da vidis koga ban stalno dechko nema cheat...ISKRENO TI KAZEM NEMA CHEAT BRATE...sa acikom idem stalno u shkoli i kidamo zajedno CS dechko nema cheat...
Nazad na vrh Ići dole
acika
Soldier
Soldier



Broj poruka : 12
Godina : 30
Datum upisa : 01.01.2009

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimePet Jan 02, 2009 1:46 pm

JEste cone TAKO JE!
Nazad na vrh Ići dole
acika
Soldier
Soldier



Broj poruka : 12
Godina : 30
Datum upisa : 01.01.2009

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimePet Jan 02, 2009 1:49 pm

Banovao si me stefane jer sam prepisivao od jednog lika iz igraonice...pola igraonice u loznici je banovano =(
Nazad na vrh Ići dole
acika
Soldier
Soldier



Broj poruka : 12
Godina : 30
Datum upisa : 01.01.2009

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimePet Jan 02, 2009 1:49 pm

a jebiga sad sto pretim kad me nervira Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gilovac@gmail.com
Soldier
Soldier



Broj poruka : 3
Godina : 29
Datum upisa : 13.12.2008

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 12:52 pm

ALO ONAJ KUM BERETA,STA VEC ME DANAS BANOVAO NA NICK AJJJ SAMO ZATO STO SAM GA PITAO STO ME JE KICK,...
Nazad na vrh Ići dole
Kamicak
Soldier
Soldier
Kamicak


Broj poruka : 20
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 1:41 am

Joj sesti razred.... idem da se roken... :/
Nazad na vrh Ići dole
c0n3^bRe
Liuntenant
Liuntenant
c0n3^bRe


Broj poruka : 67
Godina : 29
Datum upisa : 18.12.2008

Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 3:38 am

Kamicak jeste on 6 razred al bi te dobio 1 vs 1...E Ljudi stvarno je istina da je u svim igraonicama u Loznici ban na KuM-u..I ja tako kad dodjem u igraonicu uvek po neki drug se nadje i sednem do njega i kidamo zajedno udjemo u suprotne timove i prepisujemo...Mene su prozivali imao sam na train mapi 35 prema 0...a zavrsio sam ja mislim oko 45 prema 2...
MiSLim to je sve ziva iSTiNa STeFkE BaTeLa MoRaS DoCi U Lo SkoRo 10 ili 15 igracha su ti iz Loznice koji igraju na KuM-u..Very Happy KoD MeNe CeS SpAvTi ako DoDJeS ali ti imas mOJ mSN pa CeMo Se DoGoVoRiTi....PoZzZ'z
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Banovanje Igraca =( Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovanje Igraca =(   Banovanje Igraca =( Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Banovanje Igraca =(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NE banovanje igraca!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Forum :: KuM Forum-
Skoči na: