KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 NE banovanje igraca!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mukica | In*Muerte
Soldier
Soldier



Broj poruka : 9
Godina : 33
Datum upisa : 06.01.2009

NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitimePet Mar 13, 2009 5:41 pm

Danas sam zamolio admine da pogledaju 1 igraca za koga sam sumnjao da ima WH (na admin chatu ofc).
Admin sam, pa ne smaram druge ukoliko nisam sigran da decko ima nesto.
Tu su bili Joca, neki Devil (ili tako nesto) i Iwana je tek usla (valjda su oni admini). 3-4 partije sam cekao da vidim da li ce admin da udje u spec i da pogleda igraca-nista. Bitno je da admini menjaju sa nuka na dd2 iako je dd2 bio proslu mapu (a nuke je isao 10 minuta).

Ovime ulazem zalbu na celokupnu postavu admina jer koliko sam primetio, boli ih qrac za to da li neko ima neki hack ili ne. Banuju na osnovu komentara raznih botova koji se prozivaju preko /say-a.

Mogli bi malo vise da se pozabavite adminovanjem nego kurcenjem preko TSAY-a i menjanjem mapa onako kako vam se digne.
Nazad na vrh Ići dole
Mand1ch.ftw
Soldier
Soldier
Mand1ch.ftw


Broj poruka : 13
Godina : 28
Location : APATIN <3[LIKA KVART]<3
Datum upisa : 21.02.2009

NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitimeSre Mar 18, 2009 12:25 am

Potpuno se slazhem sa tobom...Ali nisu svi takvi...Barem ja mislim...Pojednine kad zamolim da pogledaju ili da me prebace u specte hoce...To su KuM-iwana_93 i KuM-StefaN...Ostalo kud koji mili moji...
Nazad na vrh Ići dole
Mukica | In*Muerte
Soldier
Soldier



Broj poruka : 9
Godina : 33
Datum upisa : 06.01.2009

NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitimeSub Mar 21, 2009 3:55 pm

Cast izuzetcima... Ali ipak, proslo je nedelju dana kako sam postavio temu gde trazim unban, samo 12 puta je pogledana tema i nijedan odgovor od bilo kog admina. Tipujem da me je Joca banovao, igrom slucaja sam cuo da je on sin lika koji drzi server sto znaci da je verovatno neki balavac koji banuje kako mu se cefne jer zna da nece izgubiti admina.
Nazad na vrh Ići dole
**angel_baby**
Moderator
Moderator
**angel_baby**


Broj poruka : 13
Godina : 34
Datum upisa : 13.12.2008

NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 1:44 am

Od kad je hakovan stari forum, novi se jako slabo posecuje....
ne mogu da kazem da head admini nisu videli ovo ali probaj na serveru da ih nadjes ili preko nekoga drugog stim da oni uglavnom skidaju banove, zbog toga je inace uvek pozeljno da znas i ko te je banovao,a ne da se tripujes .....

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
Mand1ch.ftw
Soldier
Soldier
Mand1ch.ftw


Broj poruka : 13
Godina : 28
Location : APATIN <3[LIKA KVART]<3
Datum upisa : 21.02.2009

NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:14 pm

E da Marija,tebe sam zaboravio napomenuti...Ti takodje pored Stefana i Ivane si "poslushna" Very Happy ...
Nazad na vrh Ići dole
c0n3^bRe
Liuntenant
Liuntenant
c0n3^bRe


Broj poruka : 67
Godina : 29
Datum upisa : 18.12.2008

NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitimeUto Mar 24, 2009 11:31 pm

Au mand1chu al se uvlachish...Razz hehe
Nazad na vrh Ići dole
**angel_baby**
Moderator
Moderator
**angel_baby**


Broj poruka : 13
Godina : 34
Datum upisa : 13.12.2008

NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitimeSre Mar 25, 2009 6:03 am

mandich da se uwlaci ne bi se uwlacio nama .....
u swakom slucaju hwala Mando! Smile
flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
Mukica | In*Muerte
Soldier
Soldier



Broj poruka : 9
Godina : 33
Datum upisa : 06.01.2009

NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 12:58 am

Auuuu, znaci ne mogu da verujem da je neko odgovorio na ovo. Smile
Ja koliko sam zakljucio ovde radi ko sta oce, ali bukvalno, tako da sam izgubio volju za bilo kakvim pokusajima da predlozim neku novu promenu. Jedino sto zameram Ljubi je sto daje admina kome stigne i sto je dao onom malom Joci (on mu je sin valjda). Mali me vec 2 puta banovao. Bez demo-a, bez odgovora itd... Sreca te mi je ortak admin sada pa mi skida ban cim ovaj mali istripuje da imam cheat... BTW, za sve ostale koji misle da imam cheat, neka snime demo, okace ovde i da ljudi prosude sami... Nick je Mad Skilz...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NE banovanje igraca! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE banovanje igraca!   NE banovanje igraca! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NE banovanje igraca!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banovanje Igraca =(

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Forum :: KuM Forum-
Skoči na: