KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Molim odgovor zasto sam banovan?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Sh@rance
Soldier
Soldier



Broj poruka : 2
Godina : 46
Datum upisa : 20.03.2009

Molim odgovor zasto sam banovan? Empty
PočaljiNaslov: Molim odgovor zasto sam banovan?   Molim odgovor zasto sam banovan? Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 1:06 am

Evo upravo me je neko banovao bez ikakvoga razloga? Ako banujete igrace tek tako bez razloga kakv vam je onda to server? Niti koga vredjam jer slabo i kucam niti sam citer. Imam 31 godinu i kaunter igram mnogo dugo iz zabave na vasem serveru igram sa par prijatelja.

IP: 91.185.105.79
nick: Zabrezje-Strugarac-BMZ
Nazad na vrh Ići dole
Stefan-NkpS (Cp6uja)
Liuntenant
Liuntenant
Stefan-NkpS (Cp6uja)


Broj poruka : 54
Godina : 33
Datum upisa : 14.12.2008

Molim odgovor zasto sam banovan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim odgovor zasto sam banovan?   Molim odgovor zasto sam banovan? Icon_minitimePon Mar 30, 2009 1:45 am

Skinucu ti ja ban...
ako si banovan obicnim banom...
Nazad na vrh Ići dole
**angel_baby**
Moderator
Moderator
**angel_baby**


Broj poruka : 13
Godina : 34
Datum upisa : 13.12.2008

Molim odgovor zasto sam banovan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim odgovor zasto sam banovan?   Molim odgovor zasto sam banovan? Icon_minitimePon Mar 30, 2009 6:29 am

u koje pare da je dinamicki kume.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sh@rance
Soldier
Soldier



Broj poruka : 2
Godina : 46
Datum upisa : 20.03.2009

Molim odgovor zasto sam banovan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim odgovor zasto sam banovan?   Molim odgovor zasto sam banovan? Icon_minitimePon Mar 30, 2009 3:11 pm

Hvala ti stefane kao da si mi skinuo. Ban sam skinuo sam sebi imam dinamicku ip adresu a ovaj dinamicki ban je za neznalice znam vrlo dobro sta treba izmeniti u cs-u da skines ban. Al nije fora u tome zasto ban kad nisam citer. To ako sam ubio nekoga admina par puta za redom neznaci da sam citer, a ubio sam kum-pex-a 5 partija za redom neznam dal me on banovao al neko jeste. Cinimi se da je prosla peta runda kada su me banovali. Ja igram na rikosheru vec dugo godina ovde sam skoro poceo zato sto moj prijatelj dugo igra ovde pa me nagovori da igramo zajedno i dobijem ban kao da sam citer. Tako da vise necu igrati na ovome serveru igram tamo gde sam godinama igrao.
Nazad na vrh Ići dole
Mand1ch.ftw
Soldier
Soldier
Mand1ch.ftw


Broj poruka : 13
Godina : 28
Location : APATIN <3[LIKA KVART]<3
Datum upisa : 21.02.2009

Molim odgovor zasto sam banovan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim odgovor zasto sam banovan?   Molim odgovor zasto sam banovan? Icon_minitimePon Mar 30, 2009 11:50 pm

To ja kazhem...Banovanje bez nadgledanja...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Molim odgovor zasto sam banovan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim odgovor zasto sam banovan?   Molim odgovor zasto sam banovan? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Molim odgovor zasto sam banovan?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zasto sam banovann??
» Molim vas za unban

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Public Server :: Ban/Unban-
Skoči na: