KuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KuM

KuM Public server 212.200.163.178:27024
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Molim vas za unban

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
SundjerBOB
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 41
Datum upisa : 03.04.2009

Molim vas za unban Empty
PočaljiNaslov: Molim vas za unban   Molim vas za unban Icon_minitimePet Apr 03, 2009 8:57 am

Igrali smo mapu de_dust i bio sam u ct i svaku rundu za redom igrac po imenu AK 47 isto CT stane ispred mene i zakloni mi vidik i ubiju me stalno zbog njega ja se iznerviram i napisem mu: AK 47 jedi govna sta se svaku rundu guzis ispred mene. I dobijem Permanent ban zbog toga. Mislim da nije u redu da zbog psovke dobijem perm ban. Od admina na serveru je jedino bio kum-nabildovani mrav i neznam dal je taj AK 47 admin pa vas molim za unban.

IP: 91.185.105.231
nick Sundjer BOB Kockalone
Unapred zahvalan.
P.S. U toku igre administrator nabildovani mrav je se svadjao sa nekim i pretio mu ja sam sada admin hoces da te ban neznam tacno sa kime jel sam igrao i nisam obracao paznju sa kime se svadja samo sam to primetio posto je to pisao na amx_tsay pa sam video mozda je meni dao prem ban da bih tom drugom pokazao koliki je on baja na serveru.
Nazad na vrh Ići dole
**angel_baby**
Moderator
Moderator
**angel_baby**


Broj poruka : 13
Godina : 34
Datum upisa : 13.12.2008

Molim vas za unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas za unban   Molim vas za unban Icon_minitimePet Apr 03, 2009 5:21 pm

pa za psovanje inace ide ban to na kumu svi znaju , uostalom ako ti je smetao toliko ili ides negde drugde ili mu reci lepo nema razloga da psujes i vredjas zbog toga!
a i AK 47 je admin tako da....
Nazad na vrh Ići dole
SundjerBOB
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 41
Datum upisa : 03.04.2009

Molim vas za unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas za unban   Molim vas za unban Icon_minitimePet Apr 03, 2009 8:50 pm

Pa to nije razlog za permanent ban. Ljudski je oprastati. Sto bi rekao crni gruja Budimo ljudi i ako smo Srbi
Nazad na vrh Ići dole
SundjerBOB
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 41
Datum upisa : 03.04.2009

Molim vas za unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas za unban   Molim vas za unban Icon_minitimeSub Apr 04, 2009 3:36 pm

Nemogu da verujem kakvi ste to ljudi
Nazad na vrh Ići dole
**angel_baby**
Moderator
Moderator
**angel_baby**


Broj poruka : 13
Godina : 34
Datum upisa : 13.12.2008

Molim vas za unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas za unban   Molim vas za unban Icon_minitimeSub Apr 04, 2009 11:56 pm

pa slazem se oko tog bana...

ali za to nisam ja kriva Razz
Nazad na vrh Ići dole
nabildovani-mrav
Soldier
Soldier



Broj poruka : 11
Godina : 32
Datum upisa : 13.12.2008

Molim vas za unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas za unban   Molim vas za unban Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 6:08 pm

ALO SINAK JA TE NISAM BANOVAO A OVO STO SI REKAO JA SAM SE TO SA ORTAKOM SALIO DA CU DA GA BAN A TI STO NE MOZES DA SVATIS TO NISAM JA KRIV DAJ MI IP DA TE UNBAN Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
SundjerBOB
Soldier
Soldier



Broj poruka : 8
Godina : 41
Datum upisa : 03.04.2009

Molim vas za unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas za unban   Molim vas za unban Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 9:27 pm

Neko me je vec unban HVALA Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Molim vas za unban Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas za unban   Molim vas za unban Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Molim vas za unban
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Molim odgovor zasto sam banovan?
» UNBAN...
» UNBAN PLS
» OMG pls Unban
» UNBAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KuM :: KuM Public Server :: Ban/Unban-
Skoči na: